Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

© 2005 - 2024 BMK Nieruchomości

Wysoki standard wykonania

Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

BMK

Apartamenty EKO-ŻELKÓW

Apartamenty Eko-Żelków to pomysł na połączenie zalet mieszkania i domu jednorodzinnego, w którym eliminując zasadnicze wady obu rozwiązań, proponujemy produkt wpisujący się w potrzeby wymagających mieszkańców.

Apartamenty Eko-Żelków to program funkcjonalny, zapewniający przestrzeń opartą nie na rozbudowanym metrażu, ale na efektywnym rozplanowaniu funkcji każdego z pomieszczeń. Odpowiedni dobór rozwiązań konstrukcyjnych daje możliwość swobodnego kształtowania przestrzeni dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Stolarka okienna o dużych przeszkleniach wraz z przesuwnymi drzwiami tarasowymi w każdym z apartamentów, daje komfort dostępu do naturalnego słonecznego światła, którego tak bardzo brakuje w mieszkaniach realizowanych w ramach budownictwa wielorodzinnego w blokach.

Duża ilość światła słonecznego powiększa optycznie wnętrza, pozwalając jednocześnie połączyć przestrzeń apartamentu z przynależnym  ogrodem lub tarasem.

Apartamenty EKO-ŻELKÓW – inwestycja o wysokim standardzie, realizowana w oparciu o najnowsze energooszczędne i ekologiczne rozwiązania takie jak :

» nowoczesne pompy ciepła

» wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w ramach systemu rekuperacji

Indywidualny system rekuperacji w każdym apartamencie, to stała wymiana powietrza, przez całą dobę, niezależnie od pory roku i warunków panujących na zewnątrz. Nawiewane powietrze jest pozbawione zanieczyszczeń i kurzu, natomiast z pomieszczeń pozbywamy się dwutlenku węgla, wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów. Rekuperacja to także mniejsze straty ciepła, a także niskie koszty utrzymania.

» instalacje fotowoltaiczne dla każdego apartamentu oraz części wspólnych

Zastosowanie instalacji fotowoltaicznej to jedno z podstawowych założeń inwestycji przyczyniające się do redukcji kosztów utrzymania każdego z apartamentów. Własna energia to także poczucie bezpieczeństwa i komfort użytkowania mieszkania, bez obaw o naturalne środowisko.

» instalacja podłogowego ogrzewania w standardzie

Ogrzewanie podłogowe, to system będący standardowym elementem wyposażenia każdego apartamentu. Jest to kolejna z zalet spotykana w domach jednorodzinnych wykorzystana w ramach konceptu Eko-Żelków.
Ogrzewanie podłogowe to brak suchości powietrza, redukcja namnażania się roztoczy szkodliwych dla naszego zdrowia, a także wysoki komfort cieplny, dzięki któremu istnieje możliwość obniżenia ogrzewania o nawet 2°C. co służy ograniczeniu kosztów ogrzewania o około 12% w stosunku do tradycyjnego systemu grzewczego opartego na grzejnikach. Większa estetyka i możliwości aranżacji pomieszczeń ponieważ w całości instalacja grzewcza schowana jest pod podłogą.
Ogrzewanie podłogowe to również doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na astmę. Ogrzewanie przekazuje ciepło poprzez promieniowanie, co niweluje ruch powietrza. Temperatura powierzchni grzewczej jest niska, więc i niekorzystna cyrkulacja powietrza jest mniejsza, a tym samym ilość kurzu krążąca w pomieszczeniu.

» osiedle zaprojektowane w sposób zapewniający zminimalizowane zużycie energii – 100% oświetlenie LED

» części wspólne zaprojektowane z myślą o swobodnym poruszaniu się osób niepełnosprawnych

Szczegółowe informacje:
tel. kom. 0 502 109 422
biuro@bmk-nieruchomosci.pl

CHARAKTERYSTYKA

Naszych osiedli

NASI PARTNERZY: