Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

© 2005 - 2024 BMK Nieruchomości

O nas

Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

Apartamenty Aleksandria BMK
Apartamenty Aleksandria Siedlce

BMK

Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

Firma Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne istnieje od 2001 roku. Przez pierwsze lata działalności zajmowaliśmy się głównie budową i wynajmem powierzchni handlowo – usługowych oraz działalnością jubilerską. W 2010 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu działalności deweloperskiej w branży budownictwa mieszkaniowego.

Efektem tych działań jest osiedle “Ciche Iganie” zrealizowane w trzech etapach przy ul. Spokojnej i ul. Pięknej, składające się z 44 nowoczesnych segmentów jednorodzinnych. W styczniu 2021 roku w związku z rozwojem prowadzonej działalności, przekształciliśmy dotychczasową firmę w podmiot prawa handlowego tj. Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach. Następnie jako Spółka w marcu 2023 roku wybudowaliśmy osiedle Apartamenty Aleksandria składające się z dwóch budynków wielorodzinnych z podziemną halą garażową zrealizowanych w standardzie premium.

BMK

Współpraca z doświadczonymi i wiarygodnymi podmiotami

Obecnie prowadzimy prace związane z kameralną realizacją na Mazurach, a także szereg prac projektowych i przygotowawczych zmierzających do rozpoczęcia kolejnych inwestycji mieszkaniowych m.in. w Żelkowie-Kolonii (gmina Siedlce), Garwolinie oraz Siedlcach. Od 2021 roku jesteśmy także obecni na rynku wyrobów hutniczych, z powodzeniem zaopatrując odbiorców hurtowych oraz producentów gotowych rozwiązań stosowanych w budownictwie.

Najważniejszym celem a jednocześnie naszą misją jest zwiększanie każdego roku wolumenu sprzedaży dobrego jakościowo produktu. Aby jednak zachować równowagę pomiędzy osiąganiem wyników finansowych a budowaniem pozytywnych i trwałych relacji z naszymi Klientami, kierujemy się w działalności deweloperskiej takimi wartościami jak uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

 

BMK kontakt

Dlaczego my?

Terminowość realizacji

Każda rozpoczęta przez naszą firmę inwestycja jest poprzedzona dogłębną analizą możliwości realizacyjnych w związku z czym wszystkie dotychczasowe przedsięwzięcia deweloperskie zostały przekazane naszym Klientom w zaplanowanych terminach.

Dbałość o Klienta

Przed zakupem nieruchomości każdy Klient, może liczyć na indywidualne podejście naszego zespołu, który uwzględni preferencje Kupującego, a także postara się dopasować do jego potrzeb i oczekiwań. W szczegółach opowiadamy o każdym aspekcie prowadzonych przez nas inwestycji, dzięki czemu nasz Klient ma możliwość podjęcia w pełni świadomej decyzji o zakupie.

Współpraca z doświadczonymi i wiarygodnymi podmiotami

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, wybieramy sprawdzone, atestowane materiały uznanych producentów. Nasi inspektorzy kontrolują proces budowlany od fazy projektowej poprzez wykonawczą aż do odbiorowej. Lokale przed przekazaniem klientom przechodzą procedurę odbiorów wewnętrznych.

Wiarygodność finansowa

Spółka o stabilnym zapleczu finansowym. Bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas podstawa. Przed zakupem gruntu dokonujemy szczegółowych analiz stanu prawnego i technicznego a także opracowujemy plan finansowy dla inwestycji. Wszystkie nasze dotychczasowe inwestycje były realizowane ze środków własnych, na gruntach bez obciążeń hipotecznych.

Opinie klientów

Piękne osiedle. Wysoka jakość materiałów. Udany rozkład pomieszczeń. Estetyczne zagospodarowanie przestrzeni zielonej.
Sebastian Nowak

Apartamenty aleksandria

5/5
Bardzo urokliwa cicha i spokojna okolica polecam.
 
Krzysztof Foryszewski

Osiedle Ciche Iganie

5/5

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO

AKTUALNOŚCI

realizacje

Inwestycje zrealizowane

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz zakupu i najmu oferowanych przez nas nieruchomości.

Szczegółowe informacje:
tel. kom. 0 502 109 422
biuro@bmk-nieruchomosci.pl

Apartamenty Aleksandria
Osiedle Ciche Iganie
Osiedle Ciche Iganie

NASI PARTNERZY: