Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

© 2005 - 2024 BMK Nieruchomości

Oferta sprzedaży

Budownictwo Mieszkaniowe i Komercyjne Spółka z o.o.

Projekt Zagospodarowania Terenu Inwestycji

Apartamenty EKO-ŻELKÓW powstaną w spokojnej okolicy na pograniczu miasta Siedlce w miejscowości Żelków Kolonia, w ramach zamkniętego osiedla składającego się z 16 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie willowej, łącząc wszelkie zalety jakie niesie ze sobą bliskość miasta, z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wśród otaczającej zieleni.

Plany i dostępność mieszkań

Apartamenty EKO-ŻELKÓW to zespół 16 kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków, z 61 miejscami postojowymi, wspólnym terenem rekreacyjnym, w ramach zamkniętego i monitorowanego osiedla. Zaprojektowano 32 apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach od 71,24 m2 do 97,49 m2 które będą realizowane w II Etapach. Planowany termin zakończenia całej inwestycji- wiosna/lato 2026 roku.

Galeria zdjęć

Budynki zaprojektowano w eleganckiej tonacji kolorystycznej z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. Inwestycja charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym i ponadczasowym designem oraz dbałością o każdy detal. Wyjątkowy charakter inwestycji zapewni komfortowe warunki do odpoczynku.

Wysoki standard wykonania

Apartamenty EKO-ŻELKÓW to inwestycja o wysokim standardzie wykonania. Pełne zagospodarowanie i zaaranżowanie obszaru inwestycji terenami zielonymi, alejkami spacerowymi, oświetleniem oraz elementami małej architektury tworzą niepowtarzalne miejsce do życia oraz przemyślaną i przyjazną do mieszkania enklawę.

NASI PARTNERZY: